nowości
  • Nowe eKursyWprowadziłem NOWE eKursy do samodzielnej nauki. Pobierasz materiały i uczysz się kiedy chcesz. Gdy potrzebujesz, materiały masz zawsze pod ręką. Otrzymujesz: Podręcznik z materiałem szkoleniowym i ćwiczeniami, Materiał szkoleniowy wideo zawierający przykłady, sposoby i metody, Prezentacje wykorzystywane [...]
  • Osioł, owca, lis czy sowaCzy jesteś przekonany, że zawsze potrafisz podejmować właściwe decyzje? Zobacz siebie w metaforze czterech zwierząt obrazujących cztery postawy negocjacyjne. Obejrzyj lekcję nr 7 z cyklu 60 Sekundowych Lekcji Negocjacji i [...]
  • Klucz do sprzedażyNajwiększym problemem w budowaniu relacji sprzedażowej jest próba natychmiastowej sprzedaży albo próba składania dużych obietnic. Pomyśl na chwilę o tym, jak myślą klienci. Stań w ich butach. Kiedy klient ma problem, który [...]

23 kwietnia 2013 r.

Dostałem sympatyczny email od użytkownika serwisu Selling4Results: “Na wstępie wyrażam uznanie i pochwalam pomysł serwisu internetowego “Selling4Results.”  Dziękuję :-)

I w dalszej części emaila pojawiło się pytanie, którego fragment zamieszczam: “mam problem z dotarciem do odpowiedniej osoby w danej firmie, która jest decydentem w kwestii podjęcia współpracy odnośnie zaopatrzenia w proponowane przeze mnie produkty. “

Dotarcie do Decydenta nie jest łatwe, jeżeli zabiegamy o spotkanie w celu przedstawienia naszej oferty. A tak najczęściej chcemy zrobić.

Proponuję spojrzeć na to z innej perspektywy i zastanowić się nad odpowiedzią na następujące pytanie – jaką istotną wartość otrzyma Decydent w wyniku spotkania z Tobą? Jeżeli zobaczy wartość lub zostanie zaciekawiony to spotka się. O wartości budowania zaciekawienia pisze w artykule o AIDA. O wartości zobaczenia siebie, swojej firmy i oferty z perspektywy klienta mówię też w nagraniu webinarium NAGRANIE WEBINARIUM: SUKCES PREZENTACJI. I polecam lekturę  książki “Sprzedaż partyzancka. Jak osiągnąć duże zyski bez wysokich nakładów inwestycyjnych”

Aby otrzymać dostęp do pełnej treści artykułu – zaloguj się.

Nowi użytkownicy mogą uzyskać uzyskać bezpłatny dostęp do artykułów i filmów w bazie wiedzy serwisu Selling4Results oraz możliwość ich komentowania, rejestrując się w serwisie – zajmie Ci to 30 sekund! >> Zarejestruj się.

PS. Rejestracja nie wiąże się z opłatami – dostęp do bazy wiedzy jest nieodpłatny. Wrażasz jedynie zgodę na otrzymywanie newslettera. Zapraszam!

* * *

UWAGA: Darmowe szkolenia dla użytkowników Selling4Results

Organizuję szkolenia on-line, czyli webinary w Internecie, w których możesz uczestniczyć nie wychodząc z domu. Zapraszam Cię do wzięcia udziału. Nie ma opłat.

Zobacz temat najbliższego webinaru i zarejestruj się » czytaj więcej

skorzystaj-z-wiedzy-ktora-zapewnia-sukces

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
23 kwietnia 2013 r., 3.0 out of 10 based on 1 rating

Komentarze

Dodaj komentarz - bądź pierwszy! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zostawić komentarz.