nowości
  • Nowe eKursyWprowadziłem NOWE eKursy do samodzielnej nauki. Pobierasz materiały i uczysz się kiedy chcesz. Gdy potrzebujesz, materiały masz zawsze pod ręką. Otrzymujesz: Podręcznik z materiałem szkoleniowym i ćwiczeniami, Materiał szkoleniowy wideo zawierający przykłady, sposoby i metody, Prezentacje wykorzystywane [...]
  • Osioł, owca, lis czy sowaCzy jesteś przekonany, że zawsze potrafisz podejmować właściwe decyzje? Zobacz siebie w metaforze czterech zwierząt obrazujących cztery postawy negocjacyjne. Obejrzyj lekcję nr 7 z cyklu 60 Sekundowych Lekcji Negocjacji i [...]
  • Klucz do sprzedażyNajwiększym problemem w budowaniu relacji sprzedażowej jest próba natychmiastowej sprzedaży albo próba składania dużych obietnic. Pomyśl na chwilę o tym, jak myślą klienci. Stań w ich butach. Kiedy klient ma problem, który [...]

Zarząd firmy

Bohdan_GarsteckiNazywam się Bohdan Garstecki.

Jestem prezesem Zarządu i udziałowcem spółki S4R Sp. z o.o.

Od 2001 roku jestem przedsiębiorcą, a od 2005 roku coachem biznesowym, trenerem i konsultantem.

Przed rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej, przez 15 lat pracowałem w korporacjach na stanowiskach związanych z zarządzaniem, sprzedażą i marketingiem. Praktyka operacyjna, od stanowiska dyrektora regionu sprzedaży w ICL Poland, przez pracę na stanowisku Dyrektora Generalnego w firmie Xerox Poland i Dyrektora ds. Marketingu w Xerox Europe do stanowiska Prezesa Zarządzającego w firmie Softbank S.A., pozwoliła mi nabyć szerokie doświadczenie biznesowe, które skonsolidowałem przez uczestnictwo w kursach prowadzonych przez INSAED i Cranfield School of Management.

Doświadczenie w pracy w dziedzinie zarządzania biznesem, jak również dogłębna wiedza uzyskana na przestrzeni lat pozwalają mi dobrze zrozumieć środowisko korporacyjne oraz biznesowe klientów i przyczyniają się do efektywnej współpracy z klientami.

Zrealizowałem dedykowane projekty rozwojowe dla działów sprzedaży dla kilkunastu klientów z branż: informatycznej, finansowo-bankowej, doradczej, produkcyjnej, paliwowej, kosmetycznej i farmaceutycznej.

Jestem też trenerem z doświadczeniem szkoleniowym w obszarze efektywności zarządzania, zarządzania sprzedażą, zarządzania strategicznego oraz wdrażania kultury przywództwa. Zrealizowałem i realizuję projekty rozwoju kadry menedżerskiej wielu firm i korporacji międzynarodowych.

Bohdan Garstecki

Posiadam akredytację zawodową International Coach Federation na poziomie Associate Certified Coach.

Jestem udziałowcem spółki Maxus Net Communications Sp. z o.o. (www.maxus.com.pl) i właścicielem marki CoachOne (coachone.pl).

Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej (mgr inż.) i byłym pracownikiem Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku.

Zapraszam do moich profili społecznościowych: LinkedInFacebook 

 

Dane kontaktowe:

Bohdan Garstecki
tel. 601 311 255
email: garstecki@s4r.pl

lub zeskanuj QR code