nowości
  • Nowe eKursyWprowadziłem NOWE eKursy do samodzielnej nauki. Pobierasz materiały i uczysz się kiedy chcesz. Gdy potrzebujesz, materiały masz zawsze pod ręką. Otrzymujesz: Podręcznik z materiałem szkoleniowym i ćwiczeniami, Materiał szkoleniowy wideo zawierający przykłady, sposoby i metody, Prezentacje wykorzystywane [...]
  • Osioł, owca, lis czy sowaCzy jesteś przekonany, że zawsze potrafisz podejmować właściwe decyzje? Zobacz siebie w metaforze czterech zwierząt obrazujących cztery postawy negocjacyjne. Obejrzyj lekcję nr 7 z cyklu 60 Sekundowych Lekcji Negocjacji i [...]
  • Klucz do sprzedażyNajwiększym problemem w budowaniu relacji sprzedażowej jest próba natychmiastowej sprzedaży albo próba składania dużych obietnic. Pomyśl na chwilę o tym, jak myślą klienci. Stań w ich butach. Kiedy klient ma problem, który [...]

Było tyle niesamowitej wiedzy …

W sobotę doświadczyłem awarii. Platforma webinarowa ClickMeeting nie działała. To był dla mnie koszmar. Tak jak ponad 100 osób chcących zalogować się na webinar , bezskutecznie „walczyłem” z technologią i ostatecznie musiałem odwołać szkolenie.

Poinformowałem wszystkich o sytuacji i dostałem zwrotnie wiele maili z bardzo ciepłymi słowami otuchy, sympatii i potwierdzenia, że moje szkolenia dają ludziom wartość. Dwa maile były szczególne. Oto pierwszy z nich:

Czekam zatem na wieści dot. nowego terminu webinaru. Uczestniczyłam w nim w ubiegłą sobotę i było tyle niesamowitej wiedzy, że postanowiłam posłuchać wszystkiego jeszcze raz. Jestem pełna uznania dla Ciebie, że dzielisz się z nami taką wspaniałą wiedzą zupełnie nieodpłatnie. Wiesz, trochę już żyję na tym świecie i przez wiele szkoleń zdążyłam przebrnąć, ale to, z czym zetknęłam się w ubiegłą sobotę było wyjątkowe…. bynajmniej dla mnie. Zupełnie inne spojrzenie…. Czekam zatem na wieści dot. nowego terminu webinaru. To, co oferujesz nam handlowcom, budowniczym własnych i cudzych biznesów jest wspaniałe.

Dzięki drugiemu mailowi dowiedziałem się – co mnie bardzo ucieszyło – że to, czego uczę może przydać się nie tylko w sprzedaży, ale także w trakcie spotkania przy rodzinnym stole :-)

Mam nadzieję, że uda się [zorganizować odwołany webinar] jeszcze przed Świętami, gdyż pomoże mi przy okazji odpowiednio pokierować rozmowami z rodziną przy świątecznym stole, co czasem wymaga wiele dyplomacji, aby nikt nie poczuł się źle.

Niezwykłe maile. Dziękuję. Dzięki takim wiadomościom dostaję potwierdzenie, że warto!

Dziękuję wszystkim, którzy do mnie napisali :-) Dodaliście mi otuchy i energii.  

Zapraszam do udziału w nowym terminie –szkolenie „Kto Pyta Ten RZĄDZI” odbędzie się w czwartek, 17 grudnia o godzinie 20.00.  Formularz rejestracji znajduje się >> tutaj

 

UWAGA: Wszyscy, którzy zarejestrowali się na 12 grudnia otrzymali już w specjalnym mailu szczegółowe informacje o logowaniu się na webinar i ma potrzeby, aby rejestrowali się powtórnie.

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Komentarze

Dodaj komentarz - bądź pierwszy! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zostawić komentarz.