nowości
  • Nowe eKursyWprowadziłem NOWE eKursy do samodzielnej nauki. Pobierasz materiały i uczysz się kiedy chcesz. Gdy potrzebujesz, materiały masz zawsze pod ręką. Otrzymujesz: Podręcznik z materiałem szkoleniowym i ćwiczeniami, Materiał szkoleniowy wideo zawierający przykłady, sposoby i metody, Prezentacje wykorzystywane [...]
  • Osioł, owca, lis czy sowaCzy jesteś przekonany, że zawsze potrafisz podejmować właściwe decyzje? Zobacz siebie w metaforze czterech zwierząt obrazujących cztery postawy negocjacyjne. Obejrzyj lekcję nr 7 z cyklu 60 Sekundowych Lekcji Negocjacji i [...]
  • Klucz do sprzedażyNajwiększym problemem w budowaniu relacji sprzedażowej jest próba natychmiastowej sprzedaży albo próba składania dużych obietnic. Pomyśl na chwilę o tym, jak myślą klienci. Stań w ich butach. Kiedy klient ma problem, który [...]

Co zyskasz korzystając z serwisu Selling4Results?

Jeżeli jesteś sprzedawcą lub menedżerem sprzedaży i sprzedajesz do Kluczowych Klientów, to należysz do elitarnej grupy zawodowej – to wyróżnik, ale i ryzyko. Twój sukces zależy od tego, w jakim stopniu realizujesz swoje plany sprzedażowe. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to dobre wyniki sprzedażowe są tym, na czym najbardziej Ci zależy, a jeżeli należysz do innej grupy zawodowej i interesujesz się zagadnieniami sprzedaży, to prawdopodobnie poszukujesz nowej wiedzy, która zapewni Ci rozwój.

Być może zastanawiasz się, co może Ci dać korzystanie z serwisu „Selling4Results – Sprzedaż dla rezultatów”?

Sukces w sprzedaży zależy od tego, ile wiesz i jak tę wiedzę potrafisz wykorzystać. Jak więc dowiedzieć się?

Możesz np. kupować książki poświęcone tematyce sprzedaży. Książki kosztują od kilkudziesięciu złotych wzwyż. Niestety część dobrych pozycji nie została jeszcze przetłumaczona na język polski. Pojawia się pytanie, jaką książkę kupić, aby zapewnić sobie dostęp do potrzebnej wiedzy. Jaka część książki liczącej 200–300 stron jest Ci naprawdę potrzebna? Znam ludzi, którzy mają na półkach parę metrów bieżących książek zupełnie nietrafionych. Z tego wynika, że inwestycja w książki wtedy, kiedy potrzebujesz konkretnej wiedzy, może być naprawdę kosztowna.

Serwis „Selling4Results” jest serwisem eksperckim na temat sprzedaży do Kluczowych Klientów i zawiera artykuły będące źródłem wiedzy dla sprzedawców, menedżerów sprzedaży i przedsiębiorców, którzy chcą osiągnąć sukces w złożonych procesach sprzedaży.

Możesz się zapisać na szkolenie lub kurs poświęcony tematyce sprzedaży. W Polsce przeciętne szkolenie sprzedażowe kosztuje od kilkuset złotych wzwyż. Szkolenia najlepsze, „z najwyższej półki” to koszt rzędu kilku tysięcy złotych. A szkolenie „z najwyższej półki” w Stanach Zjednoczonych lub Europie Zachodniej to już wydatek paru tysięcy dolarów lub euro. Dobre szkolenia sprzedażowe mogą być bardzo kosztowne, a w serwisie „Selling4Results” znajdziesz bazę nagrań wideo poświęconych sprzedaży do kluczowych klientów.

Filmy te są źródłem wiedzy dla sprzedawców, menedżerów sprzedaży i dla przedsiębiorców chcących odnieść sukces w złożonych procesach sprzedaży.

Uzupełnieniem artykułów i filmów są webinaria szkoleniowe, czyli seminaria online. Przekaz multimedialny jest bardziej atrakcyjny i efektywny niż słowo pisane. Jeżeli dodamy do tego interaktywny kontakt z prowadzącym, to uzyskujemy maksymalną efektywność takiego przekazu.

Webinaria są autentycznymi transmisjami na żywo, specjalnie przygotowanymi, aby zapewnić atrakcyjną prezentację konkretnego zagadnienia związanego ze sprzedażą do Kluczowych Klientów. Każde webinarium zajmuje się pojedynczym wybranym zagadnieniem z zakresu sprzedaży do kluczowych klientów.

Webinaria są też okazją do Twojego osobistego kontaktu ze mną. Dzięki temu będziesz mógł uzupełniać i ugruntowywać swoją wiedzę, znajdować odpowiedzi na swoje pytania i w konsekwencji podnosić swoje kompetencje jako sprzedawca lub menedżer sprzedaży do Kluczowych Klientów.

Serwis Selling4Results zawiera stale rozbudowywaną bazę wiedzy dedykowaną zagadnieniom złożonych procesów sprzedaży. W artykułach, na filmach i w webinariach dzielę się wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł poszerzać swoje kompetencje i wiedział, co robić i jak działać, aby osiągać rezultaty.

Dostęp do bazy wiedzy artykułów i filmów oraz udział w webinariach jest nieodpłatny.

 

W artykułach i filmach umieszczanych w serwisie „Selling4Results” (s4r.pl) znajdziesz wiedzę, wiele wartościowych informacji, przykładów oraz inspiracji, co i jak robić w sprzedaży do Kluczowych Klientów, aby odnieść sukces.

Aby otrzymać dostęp do pełnej treści artykułu – zaloguj się.

Nowi użytkownicy mogą uzyskać uzyskać bezpłatny dostęp do artykułów i filmów w bazie wiedzy serwisu Selling4Results oraz możliwość ich komentowania, rejestrując się w serwisie – zajmie Ci to 30 sekund! >> Zarejestruj się.

PS. Rejestracja nie wiąże się z opłatami – dostęp do bazy wiedzy jest nieodpłatny. Wrażasz jedynie zgodę na otrzymywanie newslettera. Zapraszam!

 

* * *

UWAGA: Darmowe szkolenia dla użytkowników Selling4Results

Organizuję szkolenia on-line, czyli webinary w Internecie, w których możesz uczestniczyć nie wychodząc z domu. Zapraszam Cię do wzięcia udziału. Nie ma opłat.

Zobacz temat najbliższego webinaru i zarejestruj się » czytaj więcej

skorzystaj-z-wiedzy-ktora-zapewnia-sukces

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Komentarze

Dodaj komentarz - bądź pierwszy! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zostawić komentarz.