nowości
  • Nowe eKursyWprowadziłem NOWE eKursy do samodzielnej nauki. Pobierasz materiały i uczysz się kiedy chcesz. Gdy potrzebujesz, materiały masz zawsze pod ręką. Otrzymujesz: Podręcznik z materiałem szkoleniowym i ćwiczeniami, Materiał szkoleniowy wideo zawierający przykłady, sposoby i metody, Prezentacje wykorzystywane [...]
  • Osioł, owca, lis czy sowaCzy jesteś przekonany, że zawsze potrafisz podejmować właściwe decyzje? Zobacz siebie w metaforze czterech zwierząt obrazujących cztery postawy negocjacyjne. Obejrzyj lekcję nr 7 z cyklu 60 Sekundowych Lekcji Negocjacji i [...]
  • Klucz do sprzedażyNajwiększym problemem w budowaniu relacji sprzedażowej jest próba natychmiastowej sprzedaży albo próba składania dużych obietnic. Pomyśl na chwilę o tym, jak myślą klienci. Stań w ich butach. Kiedy klient ma problem, który [...]

CYKL SPRZEDAŻY

Pod koniec okresów rozliczeniowych, w działach sprzedaży czuje się nerwowe poruszenie i słyszy się o pełnej mobilizacji, aby dowieźć wynik kontraktacji. Padają szybkie pytania: „Co możemy zrobić, aby przyspieszyć decyzje klienta?”, „Jak możemy przekonać klienta teraz? Bo przecież potrzebujemy wyniku!”

" frameborder="0" allowfullscreen>

Jakże często, pomimo dużego zaangażowania i wysiłku, okazuje się, że nie można „docisnąć” wykonania planu, bo tematy z klientami są zbyt mało i nie ma jeszcze szans na pozytywną decyzję klienta.

W filmie podałem 5 cech, które opisują modelowy Cykl Sprzedaży do Klientów Kluczowych. Koncepcja Cyklu Sprzedaży do Kluczowych Klientów pokazuje w analityczny sposób, co należy brać pod uwagę prognozując terminy kontraktacji i jakie czynniki mają zasadniczy wpływ na proces sprzedaży, aby doprowadzić do pozytywnej decyzji klienta.


Aby otrzymać dostęp do nagrania w pełnej długości, proszę się zalogować. 

Nowi użytkownicy mogą uzyskać uzyskać bezpłatny dostęp do nagrania w pełnej długości rejestrując się w serwisie - zajmie Ci to 30 sekund! Zarejestruj się.

PS. Rejestracja nie wiąże się z opłatami – dostęp do bazy wiedzy jest nieodpłatny. Wrażasz jedynie zgodę na otrzymywanie newslettera. Zapraszam!

 

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Komentarze

Dodaj komentarz - bądź pierwszy! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zostawić komentarz.