nowości
  • Nowe eKursyWprowadziłem NOWE eKursy do samodzielnej nauki. Pobierasz materiały i uczysz się kiedy chcesz. Gdy potrzebujesz, materiały masz zawsze pod ręką. Otrzymujesz: Podręcznik z materiałem szkoleniowym i ćwiczeniami, Materiał szkoleniowy wideo zawierający przykłady, sposoby i metody, Prezentacje wykorzystywane [...]
  • Osioł, owca, lis czy sowaCzy jesteś przekonany, że zawsze potrafisz podejmować właściwe decyzje? Zobacz siebie w metaforze czterech zwierząt obrazujących cztery postawy negocjacyjne. Obejrzyj lekcję nr 7 z cyklu 60 Sekundowych Lekcji Negocjacji i [...]
  • Klucz do sprzedażyNajwiększym problemem w budowaniu relacji sprzedażowej jest próba natychmiastowej sprzedaży albo próba składania dużych obietnic. Pomyśl na chwilę o tym, jak myślą klienci. Stań w ich butach. Kiedy klient ma problem, który [...]

Kluczowe moduły treningu

Władca Sprzedaży – I stopień wtajemniczenia 

Znacząca Rozmowa Sprzedażowa™

model-rozmowyOtrzymasz unikalny model rozmowy, który możesz zastosować zawsze i wszędzie, gdy chcesz być skuteczny w komunikacji z drugą osobą. Z klientem, w pracy, w domu, w życiu prywatnym. Wszędzie. Na treningu będziesz prowadził takie rozmowy. Pięć kroków. Klarowne zasady. Przepis na sukces.

Na treningu doświadczysz jak ten przepis działa :-)

Dostaniesz prawdziwą „ściągawkę”. Zalaminowaną kartę A5, na której znajdziesz model rozmowy i zestaw „złotych” pytań, pomagających Ci prowadzić rozmowę według swoich reguł.

Słuchanie Aby Usłyszeć™

sluchacCzy wiesz, że ludzie na ogół nie słuchają w pełni? Usłyszą kilka pierwszych słów lub zdań i „już wiedzą”, co rozmówca chce powiedzieć. Często wchodzą w polemikę na podstawie swoich domysłów. Polemika jest przekonywaniem do swoich racji. Jest bez sensu, gdy chcesz być skuteczny. Na treningu nauczysz się słuchać, słyszeć i usłyszeć – to, co rozmówca chce i tego, nie chce Ci przekazać. Tego co przekazuje świadomie i nieświadomie. Będziesz mógł poznać pragnienia i potrzeby Twoich rozmówców.

Znacząca Rozmowa Sprzedażowa™ wymaga nowych kompetencji. Nauczysz się ich na treningu.

Dostaniesz niezwykły przepis na prowadzenie rozmowy, która wywiera wpływ. Nauczysz się omijać opór rozmówcy. Doświadczysz tego praktycznie.

Pytania Tworzące Wartość™

pytaniaCzy chciałbyś, aby Twoi rozmówcy płacili Ci za spotkania z Tobą? Brzmi niewiarygodnie? Handlowcom nie płaci się za rozmowę, ale coachom tak. Zawód coacha polega (w uproszczeniu) na prowadzeniu rozmowy poprzez zadawanie pytań. I za to klienci płacą. Pytania tworzą wartość.

Jestem zawodowym coachem. Na treningu nauczę Cię zadawać „złote pytania”. Złote, czyli takie, które zmieniają bieg rozmowy. Złote pytania wywierają wpływ na rozmówcę. 

Po treningu klienci prawdopodobnie nie będą płacić Ci za pytania. Ale zapłacą za rozwiązanie, które u Ciebie zakupią.

Przekaz Który Zaciekawia™

pol-kroku-przedJeżeli zaciekawisz rozmówcę, to przyciągniesz i utrzymasz jego uwagę. Jak zagaić? Jak rozpocząć rozmowę? Jak przejść do meritum? I nie być postrzeganym jak natrętny sprzedawca!

Na treningu nauczysz się tworzyć ciekawy przekaz. Stworzysz swój przekaz do praktycznego wykorzystania – po treningu.

Wzbudzenie ciekawości klienta powoduje, że przyciągasz jego uwagę. Potem ją utrzymujesz. Będziesz pół kroku przed klientem. To Ci otworzy drzwi do rozmowy tworzącej wartość dla klienta. Nauczysz się, jak to robić. 

Magia Wywierania Wpływu™

magiaKim chcesz być w relacji z klientem? Sprzedawcą - „wciskaczem”? Natrętną muchą? Intruzem? A może wolisz być ekspertem lub doradcą? A może ratownikiem lub ochroniarzem? Popatrz, jeżeli ktoś tonie i potrzebuje ratownika, to nie negocjuje ceny za udzielenie pomocy! 

Magia budowania autorytetu, magia wywierania wpływu. Jak to Ci brzmi?

Czy wiesz, że spisałem ponad 70 narzędzi, metod, sposobów i technik oddziaływania w relacjach z klientem? Na treningu poznasz i zastosujesz co najmniej kilkanaście z nich.  

Dostaniesz Karty Magii Wywierania Wpływu. Są to szczegółowe opisy wybranych technik i metod. Niektóre z nich zaskoczą Cię. Inne zaciekawią. Wszystkie rozszerzą Twoje możliwości prowadzenia skutecznych rozmów sprzedażowych i radzenia sobie z obiekcjami.

Trening potrwa 8 godzin z krótkimi przerwami. Jestem trenerem od 10 lat. Mam doświadczenie ponad 2500 godzin pracy jako trener i 1200 godzin pracy jako coach. Wiem, ile można praktycznie osiągnąć w 8 godzin. Trening Władca Sprzedaży I jest bardzo intensywny. 

 

Sprawdź aktualne terminy treningu w 2015 r . >> kliknij tu

Komentarze

Dodaj komentarz - bądź pierwszy! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zostawić komentarz.