nowości
  • Nowe eKursyWprowadziłem NOWE eKursy do samodzielnej nauki. Pobierasz materiały i uczysz się kiedy chcesz. Gdy potrzebujesz, materiały masz zawsze pod ręką. Otrzymujesz: Podręcznik z materiałem szkoleniowym i ćwiczeniami, Materiał szkoleniowy wideo zawierający przykłady, sposoby i metody, Prezentacje wykorzystywane [...]
  • Osioł, owca, lis czy sowaCzy jesteś przekonany, że zawsze potrafisz podejmować właściwe decyzje? Zobacz siebie w metaforze czterech zwierząt obrazujących cztery postawy negocjacyjne. Obejrzyj lekcję nr 7 z cyklu 60 Sekundowych Lekcji Negocjacji i [...]
  • Klucz do sprzedażyNajwiększym problemem w budowaniu relacji sprzedażowej jest próba natychmiastowej sprzedaży albo próba składania dużych obietnic. Pomyśl na chwilę o tym, jak myślą klienci. Stań w ich butach. Kiedy klient ma problem, który [...]

KLUCZOWY KLIENT

Jeden z moich znajomych, szef sprzedaży w dużej firmie, określił swoich key account managerów jako „gadające broszury”. W tym lapidarnym określeniu zawarł esencję problemu braku skuteczności w złożonych procesach sprzedaży. Nie wystarczy zawieźć ofertę i wyrecytować przymiotniki opisujące cechy oferowanego produktu. Kluczowy Klient oczekuje dużo więcej.

W filmie charakteryzuję kryteria definiujące sprzedaż do Klienta Kluczowego. Sprzedaż do Kluczowych Klientów, spełniających te kryteria, jest jak gra o dużą stawkę.

Znajomość tej charakterystyki pozwoli Ci na umiejętne analizowanie okazji sprzedażowych i ocenianie stopnia złożoności prowadzonych przez Ciebie procesów sprzedażowych. Złożone procesy sprzedaży wymagają planowania strategii i taktyki działań, a więc potrzebna jest wiedza, co i jak robić, aby odnieść sukces.


Aby otrzymać dostęp do pełnej treści artykułu – zaloguj się.

Nowi użytkownicy mogą uzyskać uzyskać bezpłatny dostęp do artykułów i filmów w bazie wiedzy serwisu Selling4Results oraz możliwość ich komentowania, rejestrując się w serwisie – zajmie Ci to 30 sekund! >> Zarejestruj się.

PS. Rejestracja nie wiąże się z opłatami – dostęp do bazy wiedzy jest nieodpłatny. Wrażasz jedynie zgodę na otrzymywanie newslettera. Zapraszam!

 

* * *

UWAGA: Darmowe szkolenia dla użytkowników Selling4Results

Organizuję szkolenia on-line, czyli webinary w Internecie, w których możesz uczestniczyć nie wychodząc z domu. Zapraszam Cię do wzięcia udziału. Nie ma opłat.

Zobacz temat najbliższego webinaru i zarejestruj się » czytaj więcej

skorzystaj-z-wiedzy-ktora-zapewnia-sukces

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
KLUCZOWY KLIENT, 9.0 out of 10 based on 1 rating

Komentarze

Dodaj komentarz - bądź pierwszy! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zostawić komentarz.