nowości
  • Nowe eKursyWprowadziłem NOWE eKursy do samodzielnej nauki. Pobierasz materiały i uczysz się kiedy chcesz. Gdy potrzebujesz, materiały masz zawsze pod ręką. Otrzymujesz: Podręcznik z materiałem szkoleniowym i ćwiczeniami, Materiał szkoleniowy wideo zawierający przykłady, sposoby i metody, Prezentacje wykorzystywane [...]
  • Osioł, owca, lis czy sowaCzy jesteś przekonany, że zawsze potrafisz podejmować właściwe decyzje? Zobacz siebie w metaforze czterech zwierząt obrazujących cztery postawy negocjacyjne. Obejrzyj lekcję nr 7 z cyklu 60 Sekundowych Lekcji Negocjacji i [...]
  • Klucz do sprzedażyNajwiększym problemem w budowaniu relacji sprzedażowej jest próba natychmiastowej sprzedaży albo próba składania dużych obietnic. Pomyśl na chwilę o tym, jak myślą klienci. Stań w ich butach. Kiedy klient ma problem, który [...]

Firma S4R Sp. z o.o. powstała w roku 2012. Nazwa jest skrótem od Selling4Results, logotypu firmy i jednocześnie jej hasła przewodniego. Wg nas, skuteczny dział handlowy to taki, który zapewnia wiarygodność prognoz sprzedaży oraz dostarcza prognozowane rezultaty.

Stąd Selling4Results – sprzedaż, która dostarcza rezultaty.

Naszą misją jest zapewnienie wzrostu sprzedaży naszych klientów.

Uważamy, że sukces w sprzedaży nie jest wynikiem szczęścia, a jest … wynikiem podejmowania właściwych decyzji i skutecznego działania. Gdy handlowcy mówią „udało się” to my niepokoimy się, gdyż może oznaczać to przypadek, a nie wynik przemyślanego działania.

Dzięki współpracy z nami, firmy otrzymują dwa kluczowe czynniki sukcesu:

  1. Opracowanie i wdrożenie efektywnego procesu sprzedaży zapewniającego skuteczność działania działu handlowego, oraz
  2. Stałe podnoszenie kwalifikacji sprzedażowych przedstawicieli handlowych.

Specjalizujemy się w obszarze sprzedaży do klientów kluczowych. Największą wartość dostarczamy tym firmom, których działalność spełnia trzy warunki:

  1. firma oferuje rozwiązania, usługi lub systemy dostosowane do klienta,
  2. firmie zależy na zbudowaniu trwałych relacji WIN-WIN ze swoimi klientami,
  3. firma sprzedaje bezpośrednio, czyli poprzez przedstawicieli handlowych.

Nasze elastyczne modele współpracy oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii informatycznych sprawiają, że korzyści odniosą zarówno mikro-firmy, jak i korporacje.

SalesCoachPracujemy wg metodyki Selling4Results. Stworzyliśmy unikalny, innowacyjny system SalesCoach. Jest to informatyczny system ekspercki, stanowiący platformę edukacyjno-biznesową. Pomaga on handlowcom i menedżerom sprzedaży podejmować właściwe decyzje, co i jak robić, aby odnieść sukces. Dzięki wdrożeniu systemu SalesCoach nasi klienci otrzymują: stały wzrost kompetencji, system wczesnego ostrzegania i wiarygodną prognozę sprzedaży.

W serwisie www.s4r.pl publikujemy autorskie artykuły i filmy, a także prowadzimy seminaria internetowe i stacjonarne w zakresie sprzedaży i zarządzania sprzedażą.

Projekt Selling4Results został dofinansowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości z wykorzystaniem środków Unii Europejskiej – wniosek Nr WND-POIG.08.01.00-14-322/12 o dofinansowanie projektu z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Działanie 8.1.

 

S4R Sp. z o.o.

02-798 Warszawa,
ul. Indiry Gandhi nr 15, lok. 4

NIP 951-23-57-879
REGON 146200540
KRS 0000426479

telefon: (+48) 601 311 255
e-mail: kontakt@s4r.pl