nowości
  • Nowe eKursyWprowadziłem NOWE eKursy do samodzielnej nauki. Pobierasz materiały i uczysz się kiedy chcesz. Gdy potrzebujesz, materiały masz zawsze pod ręką. Otrzymujesz: Podręcznik z materiałem szkoleniowym i ćwiczeniami, Materiał szkoleniowy wideo zawierający przykłady, sposoby i metody, Prezentacje wykorzystywane [...]
  • Osioł, owca, lis czy sowaCzy jesteś przekonany, że zawsze potrafisz podejmować właściwe decyzje? Zobacz siebie w metaforze czterech zwierząt obrazujących cztery postawy negocjacyjne. Obejrzyj lekcję nr 7 z cyklu 60 Sekundowych Lekcji Negocjacji i [...]
  • Klucz do sprzedażyNajwiększym problemem w budowaniu relacji sprzedażowej jest próba natychmiastowej sprzedaży albo próba składania dużych obietnic. Pomyśl na chwilę o tym, jak myślą klienci. Stań w ich butach. Kiedy klient ma problem, który [...]

Odpowiedzi do pytań z webinarium

Czat webinarium w dniu 16 maja 2013 r. „Przygotowanie oferty”


Szymon_1: Jak rozpocząć rozmowę? pierwszą?
Bohdan: Nie ma jednego przepisu na pierwszą rozmowę, gdyż każdy człowiek jest inny. Poniżej podaję zasady pierwszej rozmowy:

Przed rozmową dowiedz się jak najwięcej o rozmówcy i jego firmie (Google, social media, znajomi, prasa, rozmowy z informatorami w firmie klienta). Ustal, co jest dla niego ważne, czym interesuje się i co jest ważne w jego firmie. Przygotuj wypowiedź na temat swojej firmy, ofertowanych produktów i usług oraz siebie. Przygotuj swoje ciekawe historie. Pierwsza rozmowa to wzajemne zapoznawanie się. Zadawaj pytania i odpowiadaj na pytania rozmówcy. Słuchaj, co jest dla niego ważne i odzwierciedlaj to. Mów o tym co jest dla rozmówcy ważne i nie obawiaj się zadawać znaczących pytań. Słuchaj aktywnie, gdyż tym okazujesz zainteresowanie i szacunek. Zbieraj informacje i wzbudzaj zainteresowanie.

Pierwsza rozmowa to zapoznawanie się i budowanie zainteresowania, a nie sprzedaż.

PS. Najbliższe webinarium dotyczyć będzie sprzedaży do Decydenta. Zapraszam!

Dorota Jaworska: jak długa powinna być oferta, ilość stron?
B: Świetne pytanie. Esencja oferty powinna zamknąć się w


[message_box title="Logowanie" color="yellow"]Ten fragment jest dostępny po zalogowaniu. Jeśli nie masz konta – załóż je w 30 sekund!

PS. Założenie konta nie wiąże się z opłatami – dostęp do bazy wiedzy jest nieodpłatny.[/message_box]

Aby otrzymać dostęp do pełnej treści artykułu – zaloguj się.

Nowi użytkownicy mogą uzyskać uzyskać bezpłatny dostęp do artykułów i filmów w bazie wiedzy serwisu Selling4Results oraz możliwość ich komentowania, rejestrując się w serwisie – zajmie Ci to 30 sekund! >> Zarejestruj się.

PS. Rejestracja nie wiąże się z opłatami – dostęp do bazy wiedzy jest nieodpłatny. Wrażasz jedynie zgodę na otrzymywanie newslettera. Zapraszam!

* * *

UWAGA: Darmowe szkolenia dla użytkowników Selling4Results

Organizuję szkolenia on-line, czyli webinary w Internecie, w których możesz uczestniczyć nie wychodząc z domu. Zapraszam Cię do wzięcia udziału. Nie ma opłat.

Zobacz temat najbliższego webinaru i zarejestruj się » czytaj więcej

skorzystaj-z-wiedzy-ktora-zapewnia-sukces

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Komentarze

Dodaj komentarz - bądź pierwszy! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zostawić komentarz.