nowości
  • Nowe eKursyWprowadziłem NOWE eKursy do samodzielnej nauki. Pobierasz materiały i uczysz się kiedy chcesz. Gdy potrzebujesz, materiały masz zawsze pod ręką. Otrzymujesz: Podręcznik z materiałem szkoleniowym i ćwiczeniami, Materiał szkoleniowy wideo zawierający przykłady, sposoby i metody, Prezentacje wykorzystywane [...]
  • Osioł, owca, lis czy sowaCzy jesteś przekonany, że zawsze potrafisz podejmować właściwe decyzje? Zobacz siebie w metaforze czterech zwierząt obrazujących cztery postawy negocjacyjne. Obejrzyj lekcję nr 7 z cyklu 60 Sekundowych Lekcji Negocjacji i [...]
  • Klucz do sprzedażyNajwiększym problemem w budowaniu relacji sprzedażowej jest próba natychmiastowej sprzedaży albo próba składania dużych obietnic. Pomyśl na chwilę o tym, jak myślą klienci. Stań w ich butach. Kiedy klient ma problem, który [...]

Pierwszy raz

To da tak szybki efekt, że będziesz chcieć robić to codziennie.

Wyobraź sobie. Szukanie nowych klientów. Pierwszy telefon do nieznanego klienta. Pierwsze spotkanie z nowym, potencjalnym klientem. Jakie to budzi w Tobie uczucia? Dla wielu jest to negatywny stres.

Co jest największym emocjonalnym problemem handlowca?

UCZUCIE ODRZUCENIA! A z czego ono wynika? Gdy klient mówi NIE. Boli nas brak akceptacji tego, co proponujemy.

Pierwszy telefon. 20 pierwszych telefonów. „Nie mam czasu.” „Nie jesteśmy zainteresowani.” „Proszę przesłać email.”

Pierwsze spotkanie. Pozorne zainteresowanie. Potem cisza. „Później.” „Proszę zadzwonić za miesiąc.” „Jednak nie jesteśmy zainteresowani.”

Jak możesz to zmienić?

Aby otrzymać dostęp do pełnej treści artykułu – zaloguj się.

Nowi użytkownicy mogą uzyskać uzyskać bezpłatny dostęp do artykułów i filmów w bazie wiedzy serwisu Selling4Results oraz możliwość ich komentowania, rejestrując się w serwisie – zajmie Ci to 30 sekund! >> Zarejestruj się.

PS. Rejestracja nie wiąże się z opłatami – dostęp do bazy wiedzy jest nieodpłatny. Wrażasz jedynie zgodę na otrzymywanie newslettera. Zapraszam!

 

* * *

UWAGA: Darmowe szkolenia dla użytkowników Selling4Results

Organizuję szkolenia on-line, czyli webinary w Internecie, w których możesz uczestniczyć nie wychodząc z domu. Zapraszam Cię do wzięcia udziału. Nie ma opłat.

Zobacz temat najbliższego webinaru i zarejestruj się » czytaj więcej

skorzystaj-z-wiedzy-ktora-zapewnia-sukces

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

1 komentarz

  1. Bohdan G. Author 10:31, wrz 10, 2014

    Wczoraj wieczorem dostałem taki email: „bardzo dziękuję za ten tekst. bardzo mi pomógł i pomoże uporządkować emocje w rozmowie z klientem. ma Pan sto procent racji- czytam i wiem. dziękuję:) Anna”
    Dziękuję :-)

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zostawić komentarz.