nowości
  • Nowe eKursyWprowadziłem NOWE eKursy do samodzielnej nauki. Pobierasz materiały i uczysz się kiedy chcesz. Gdy potrzebujesz, materiały masz zawsze pod ręką. Otrzymujesz: Podręcznik z materiałem szkoleniowym i ćwiczeniami, Materiał szkoleniowy wideo zawierający przykłady, sposoby i metody, Prezentacje wykorzystywane [...]
  • Osioł, owca, lis czy sowaCzy jesteś przekonany, że zawsze potrafisz podejmować właściwe decyzje? Zobacz siebie w metaforze czterech zwierząt obrazujących cztery postawy negocjacyjne. Obejrzyj lekcję nr 7 z cyklu 60 Sekundowych Lekcji Negocjacji i [...]
  • Klucz do sprzedażyNajwiększym problemem w budowaniu relacji sprzedażowej jest próba natychmiastowej sprzedaży albo próba składania dużych obietnic. Pomyśl na chwilę o tym, jak myślą klienci. Stań w ich butach. Kiedy klient ma problem, który [...]

Po seminarium w dniu 14 stycznia

Zobacz relację z seminarium – zdjęcia, komentarz i oceny uczestników!

W dniu 14 stycznia br. zrealizowałem pierwsze w tym roku seminarium pt. „Jak zwiększyć wyniki sprzedażowe o 20 % w skali roku?”. 

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji wprowadzającej, w której przedstawiłem, czym jest klaster edukacyjno-rozwojowy Selling4Results, omówiłem zasady metodyczne skutecznego działania handlowca oraz wskazałem, gdzie w organizacji sprzedażowej tkwią rezerwy pozwalające na wygenerowanie 20% wzrostu sprzedaży.

W głównej części seminarium jedenastu uczestników zgromadzonych w sali hotelu DeSilva w Wilanowie miało okazję praktycznie zapoznać się z systemem SalesCoach. Praktycznie, to znaczy na własnych laptopach i po zalogowaniu do systemu. Uczestnicy mogli zobaczyć system w działaniu, „przeklikać” i poznać jego główne funkcje.

Prezentacji i poznawaniu systemu SalesCoach towarzyszyły ciekawe rozmowy inicjowane pytaniami uczestników.

W końcowym podsumowaniu, w pięciostopniowej skali od 1 do 5, dziesięcioro uczestników oceniło wartość i przydatność seminarium na maksymalną ocenę, czyli na 5, a jedna osoba dała ocenę 4.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za aktywny udział, dziękuję za uznanie wyrażone w wysokiej ocenie wartości warsztatu i zapraszam do współpracy!

Drugie seminarium odbędzie się w dniu 21 stycznia 2014 r. Zgłoś swój udział jak najszybciej, gdyż liczba miejsc jest ograniczona do 12 uczestników!

20140114_120140114_220140114_420140114_5

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Komentarze

Dodaj komentarz - bądź pierwszy! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zostawić komentarz.