nowości
  • Nowe eKursyWprowadziłem NOWE eKursy do samodzielnej nauki. Pobierasz materiały i uczysz się kiedy chcesz. Gdy potrzebujesz, materiały masz zawsze pod ręką. Otrzymujesz: Podręcznik z materiałem szkoleniowym i ćwiczeniami, Materiał szkoleniowy wideo zawierający przykłady, sposoby i metody, Prezentacje wykorzystywane [...]
  • Osioł, owca, lis czy sowaCzy jesteś przekonany, że zawsze potrafisz podejmować właściwe decyzje? Zobacz siebie w metaforze czterech zwierząt obrazujących cztery postawy negocjacyjne. Obejrzyj lekcję nr 7 z cyklu 60 Sekundowych Lekcji Negocjacji i [...]
  • Klucz do sprzedażyNajwiększym problemem w budowaniu relacji sprzedażowej jest próba natychmiastowej sprzedaży albo próba składania dużych obietnic. Pomyśl na chwilę o tym, jak myślą klienci. Stań w ich butach. Kiedy klient ma problem, który [...]

Skocz flopem

Przed olimpiadą w Meksyku w 1968 roku skoczkowie wzwyż pokonywali poprzeczkę stosując technikę przerzutową. Rekord olimpijski wynosił 218 cm. Na olimpiadzie mało znany zawodnik zaatakował poprzeczkę na rekordowej wysokości 224 cm. Wybił się, ale zamiast przerzucić ciało tak jak inni zawodnicy, odwrócił się do niej plecami, uniósł nogi i pokonał poprzeczkę tyłem.

Nazywał się Dick Fosbury, a jego styl skakania został nazwany „flopem”. Zrobił tak, bo myślał inaczej niż wszyscy. Innowacja Fosburego zmieniła skok wzwyż. Dzisiaj nikt nie skacze inaczej!

W sprzedaży do kluczowych klientów, gdy sukces handlowca jest szczególnie ważny, innowacyjne podejście daje unikalną przewagę i zwiększa szansę na sukces.

Zapraszam na kameralne spotkanie otwarte w dniu 28 stycznia o godzinie 10.00, prowadzone w formule seminarium warsztatowego pod tytułem:

Jak zwiększyć wyniki sprzedażowe o 20% w skali roku?

Spotkanie to adresowane jest do menedżerów sprzedaży, członków zarządów i właścicieli firm, którzy czują się odpowiedzialni za wyniki sprzedażowe swoich zespołów lub firm i chcą osiągać ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe.

Zachęcam Cię, abyś skoczył flopem :-) 

Poznaj inną technikę, a właściwie koncepcję skutecznej sprzedaży. Przewaga konkurencyjna leży w Twoich handlowcach i w zarządzaniu sprzedażą.

Uczestnicy dwóch poprzednich edycji styczniowych ocenili wartość seminarium na 5 (w pięciostopniowej skali), potwierdzili wysokie zainteresowanie koncepcją Selling4Results oraz dużą innowacyjność systemu SalesCoach.

Spotkanie ma formułę warsztatową, a więc uczestnicy będą mogli doświadczyć nowych, innowacyjnych rozwiązań w praktyce. Liczba uczestników ograniczona jest do 12 osób. Prosimy o przyniesienie na seminarium własnych laptopów. Przy rejestracji uczestnicy otrzymają uprawnienia dostępowe do innowacyjnego systemu zarządzania efektami sprzedaży o nazwie SalesCoach, co pozwoli im na praktyczny udział w zajęciach warsztatowych.

Seminarium w dniu 28 stycznia br. będzie ostatnim spotkaniem organizowanym w Warszawie. Aktualnie jest jeszcze 6 wolnych miejsc.

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. Prowadzi je Bohdan Garstecki, założyciel i twórca serwisu Selling4Results (www.s4r.pl).

kliknij-i-zarejestruj-się

Miejsce:

Hotel Wilanów Warszawa by DeSilva
Ul. Kubickiego 3, 02-954 Warszawa
Tel.: +48 (22) 550 62 00, (22) 550 61 00
http://www.desilva.pl

Termin:

28 stycznia 2014 roku. godz. 10.00 – 13.00

Zapraszam

Bohdan Garstecki

poprzednia-edycja programkorzysci

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Komentarze

Dodaj komentarz - bądź pierwszy! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zostawić komentarz.