nowości
  • Nowe eKursyWprowadziłem NOWE eKursy do samodzielnej nauki. Pobierasz materiały i uczysz się kiedy chcesz. Gdy potrzebujesz, materiały masz zawsze pod ręką. Otrzymujesz: Podręcznik z materiałem szkoleniowym i ćwiczeniami, Materiał szkoleniowy wideo zawierający przykłady, sposoby i metody, Prezentacje wykorzystywane [...]
  • Osioł, owca, lis czy sowaCzy jesteś przekonany, że zawsze potrafisz podejmować właściwe decyzje? Zobacz siebie w metaforze czterech zwierząt obrazujących cztery postawy negocjacyjne. Obejrzyj lekcję nr 7 z cyklu 60 Sekundowych Lekcji Negocjacji i [...]
  • Klucz do sprzedażyNajwiększym problemem w budowaniu relacji sprzedażowej jest próba natychmiastowej sprzedaży albo próba składania dużych obietnic. Pomyśl na chwilę o tym, jak myślą klienci. Stań w ich butach. Kiedy klient ma problem, który [...]

Weź aktywny udział w wyborze tematów!

Serwis Selling4Results ma odpowiadać na potrzeby i oczekiwania użytkowników. Artykuły, filmy i webinaria tworzone są na bieżąco i co miesiąc w bazie wiedzy pojawiają się nowe pozycje. Zapraszam i zachęcam do zgłaszania tematów, które są dla Ciebie ważne i interesujące.

Na każdej podstronie serwisu Selling4Results znajdziesz link do formularza „Zaproponuj temat”. Wpisz interesujący Cię ważny temat dotyczący sprzedaży do Kluczowych Klientów. Możesz podać konkretny temat lub pytanie, na które chciałbyś otrzymać odpowiedź. W polu komentarz wpisz 2–3 zdania dodające kontekst do proponowanego tematu lub zadawanego pytania. Pozwoli mi to na pełniejsze zrozumienie zagadnienia, które poruszasz w zgłoszeniu.

Najczęściej pojawiające się tematy zostaną omówienie w artykułach lub firmach, które tworzę na bieżąco, rozbudowując bazę wiedzy.

W zakładce „Webinaria” znajdziesz podobny formularz umożliwiający Ci zgłoszenie Twojej propozycji tematu webinarium.

Dzięki formularzom zgłaszania tematów do bazy wiedzy masz możliwość wpływania na to, o czym będę pisał i mówił. Dzięki temu będziesz mógł szybko znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące istotnych dla Ciebie zagadnień.

Dostęp do bazy wiedzy artykułów i filmów oraz udział w webinariach jest nieodpłatny.

 W artykułach i filmach umieszczanych w serwisie „Selling4Results” (s4r.pl) znajdziesz wiedzę, wiele wartościowych informacji, przykładów oraz inspiracji, co i jak robić w sprzedaży do Kluczowych Klientów, aby odnieść sukces.

 

Aby otrzymać dostęp do pełnej treści artykułu – zaloguj się.

Nowi użytkownicy mogą uzyskać uzyskać bezpłatny dostęp do artykułów i filmów w bazie wiedzy serwisu Selling4Results oraz możliwość ich komentowania, rejestrując się w serwisie – zajmie Ci to 30 sekund! >> Zarejestruj się.

PS. Rejestracja nie wiąże się z opłatami – dostęp do bazy wiedzy jest nieodpłatny. Wrażasz jedynie zgodę na otrzymywanie newslettera. Zapraszam!

 

* * *

UWAGA: Darmowe szkolenia dla użytkowników Selling4Results

Organizuję szkolenia on-line, czyli webinary w Internecie, w których możesz uczestniczyć nie wychodząc z domu. Zapraszam Cię do wzięcia udziału. Nie ma opłat.

Zobacz temat najbliższego webinaru i zarejestruj się » czytaj więcej

skorzystaj-z-wiedzy-ktora-zapewnia-sukces

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Komentarze

Dodaj komentarz - bądź pierwszy! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zostawić komentarz.