nowości
  • Nowe eKursyWprowadziłem NOWE eKursy do samodzielnej nauki. Pobierasz materiały i uczysz się kiedy chcesz. Gdy potrzebujesz, materiały masz zawsze pod ręką. Otrzymujesz: Podręcznik z materiałem szkoleniowym i ćwiczeniami, Materiał szkoleniowy wideo zawierający przykłady, sposoby i metody, Prezentacje wykorzystywane [...]
  • Osioł, owca, lis czy sowaCzy jesteś przekonany, że zawsze potrafisz podejmować właściwe decyzje? Zobacz siebie w metaforze czterech zwierząt obrazujących cztery postawy negocjacyjne. Obejrzyj lekcję nr 7 z cyklu 60 Sekundowych Lekcji Negocjacji i [...]
  • Klucz do sprzedażyNajwiększym problemem w budowaniu relacji sprzedażowej jest próba natychmiastowej sprzedaży albo próba składania dużych obietnic. Pomyśl na chwilę o tym, jak myślą klienci. Stań w ich butach. Kiedy klient ma problem, który [...]

Witam w serwisie Selling4Results!

Nazywam się Bohdan Garstecki, jestem założycielem i twórcą serwisu internetowego „Selling4Results” dedykowanego zagadnieniom złożonych procesów sprzedaży.

Celem projektu „Selling4Results” jest propagowanie wiedzy o wszelkich aspektach złożonych procesów sprzedaży, a więc takich, w których:

  • procesy decyzyjne po stronie klienta wymagają zaangażowania wielu osób,
  • kryteria wyboru nie zawsze są jednoznaczne i niezmienne,
  • cykl sprzedaży trwa wiele tygodni lub miesięcy,
  • wartość pojedynczej transakcji jest znacząca zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego.

Swoje doświadczenie biznesowe i wiedzę o sprzedaży buduję od 1987 roku. Zajmuję się zagadnieniami sprzedaży do Kluczowych Klientów, mam doświadczenie operacyjne na wszystkich szczeblach kariery sprzedaży – od specjalisty ds. sprzedaży, przez dyrektora handlowego, do dyrektora generalnego.

Od 12 lat jestem trenerem, mentorem i coachem. Zrealizowałem dedykowane projekty rozwojowe dla działów sprzedaży dla kilkunastu firm i korporacji. Wyszkoliłem wielu doskonałych sprzedawców. Jestem trenerem z doświadczeniem szkoleniowym w obszarze efektywności zarządzania, zarządzania sprzedażą, zarządzania strategicznego oraz wdrażania kultury przywództwa.

Zrealizowałem i realizuję projekty szkoleniowe i projekty rozwoju kadry menedżerskiej dla kilkudziesięciu klientów – głównie korporacji międzynarodowych i dużych polskich firm. Przykładowe tematy moich szkoleń to: zastosowanie coachingu w zarządzaniu, efektywność zarządzania, efektywność sprzedaży, rozwój biznesu, myślenie kreatywne dla menedżerów, prezentacje i negocjacje, budowanie strategii, rozwój kompetencji sprzedażowych, efektywny menedżer, zarządzanie projektami dla menedżerów, wdrażanie myślenia strategicznego, rozwój kompetencji menedżerskich, wdrażania kultury przywództwa i kompetencji przywództwa w zarządzaniu.

Mówi się, że do osiągnięcia sukcesów w sprzedaży potrzebne są: intuicja, wyczucie i umiejętności sprzedażowe. Z całą pewnością jest to prawda – są to warunki konieczne, ale niewystarczające.

Potrzebna jest wiedza, co, jak i kiedy robić, żeby odnieść sukces. Parafrazując słynne zdanie Petera Druckera: „Nie wystarczy robić rzeczy właściwie, dla odniesienia sukcesu trzeba robić właściwe rzeczy”. Okazuje się, że wiedza, co, jak i kiedy robić, żeby odnieść sukces w złożonych procesach sprzedaży, jest zasobem elitarnym i trudno dostępnym.

Mając za sobą wiele sukcesów i trochę porażek, wyciągnąłem z nich wnioski. Uczestniczyłem w wielu znakomitych szkoleniach, przeczytałem wiele książek na temat sprzedaży. Wiedzę i umiejętności zdobyte w szkoleniach zweryfikowałem w praktyce. Moją pasją jest doskonalenie ludzi i pomaganie im w osiąganiu sukcesów.

Tworząc i rozwijając serwis „Selling4Results”, chcę dzielić się unikalną wiedzą i doświadczeniem tak, aby wiele osób mogło z tego skorzystać i odnieść sukces.

Serwis „Selling4Results” s4r.pl jest eksperckim serwisem dedykowanym w 100%, w całości, zagadnieniom sprzedaży do Kluczowych Klientów. W swoich założeniach serwis ten uczy nowej wiedzy, przypomina, odświeża i pokazuje zagadnienia z innej perspektywy, a nade wszystko inspiruje do poszukiwania nowych pomysłów i nowych rozwiązań. Baza wiedzy serwisu „Selling4Results” zawiera unikalne, specjalnie napisane artykuły oraz specjalnie przygotowane i stworzone dla tego serwisu filmy, nagrania wideo i webinaria.

Zapraszam i zachęcam do korzystania z serwisu „Selling4Results” s4r.pl. Wystarczy, że założysz sobie konto. Podajesz swoje imię, adres e-mail i hasło. Następnie logujesz się i od tej chwili masz nieograniczony dostęp do całej bazy wiedzy, do wszystkich artykułów i filmów. Baza wiedzy jest dostępna wtedy, kiedy chcesz i jak chcesz, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Dostęp do bazy wiedzy artykułów i filmów oraz udział w webinariach jest nieodpłatny.

 

W artykułach i filmach umieszczanych w serwisie „Selling4Results” (s4r.pl) znajdziesz wiedzę, wiele wartościowych informacji, przykładów oraz inspiracji, co i jak robić w sprzedaży do Kluczowych Klientów, aby odnieść sukces.

 

Aby otrzymać dostęp do pełnej treści artykułu – zaloguj się.

Nowi użytkownicy mogą uzyskać uzyskać bezpłatny dostęp do artykułów i filmów w bazie wiedzy serwisu Selling4Results oraz możliwość ich komentowania, rejestrując się w serwisie – zajmie Ci to 30 sekund! >> Zarejestruj się.

PS. Rejestracja nie wiąże się z opłatami – dostęp do bazy wiedzy jest nieodpłatny. Wrażasz jedynie zgodę na otrzymywanie newslettera. Zapraszam!

 

* * *

UWAGA: Darmowe szkolenia dla użytkowników Selling4Results

Organizuję szkolenia on-line, czyli webinary w Internecie, w których możesz uczestniczyć nie wychodząc z domu. Zapraszam Cię do wzięcia udziału. Nie ma opłat.

Zobacz temat najbliższego webinaru i zarejestruj się » czytaj więcej

skorzystaj-z-wiedzy-ktora-zapewnia-sukces

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Witam w serwisie Selling4Results!, 8.0 out of 10 based on 1 rating

Komentarze

Dodaj komentarz - bądź pierwszy! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zostawić komentarz.