nowości
  • Nowe eKursyWprowadziłem NOWE eKursy do samodzielnej nauki. Pobierasz materiały i uczysz się kiedy chcesz. Gdy potrzebujesz, materiały masz zawsze pod ręką. Otrzymujesz: Podręcznik z materiałem szkoleniowym i ćwiczeniami, Materiał szkoleniowy wideo zawierający przykłady, sposoby i metody, Prezentacje wykorzystywane [...]
  • Osioł, owca, lis czy sowaCzy jesteś przekonany, że zawsze potrafisz podejmować właściwe decyzje? Zobacz siebie w metaforze czterech zwierząt obrazujących cztery postawy negocjacyjne. Obejrzyj lekcję nr 7 z cyklu 60 Sekundowych Lekcji Negocjacji i [...]
  • Klucz do sprzedażyNajwiększym problemem w budowaniu relacji sprzedażowej jest próba natychmiastowej sprzedaży albo próba składania dużych obietnic. Pomyśl na chwilę o tym, jak myślą klienci. Stań w ich butach. Kiedy klient ma problem, który [...]

Władca Sprzedaży™

Władca Sprzedaży™ jest metaforą skutecznego handlowca w złożonych i niełatwych warunkach prowadzenia sprzedaży w drugiej dekadzie XXI wieku.

Przez lata doświadczeń operacyjnego zarządzania sprzedażą, prowadzenia procesów sprzedażowych, działalności doradczej, szkoleniowej i coachingowej oraz na podstawie najlepszych pozycji literatury światowej opracowałem unikatową koncepcję sprzedaży prowadzącej do oczekiwanych rezultatów – Selling4Results.

Władca Sprzedaży™ zawiera kompendium kluczowych kompetencji, a więc wiedzy, umiejętności i postawy skutecznego handlowca. Postawa Władcy Sprzedaży zawiera się w pozornie znanym paradygmacie WIN-WIN, któremu nadałem nowe, praktyczne i niezwykle skuteczne znaczenie.

Przyjąłem niekonwencjonalne nazewnictwo. Ukryłem pod nim niezwykłe rozwiązanie.

Księga Wiedzy Władcy Sprzedaży składa się z trzech części:

1. Księga Pierwsza – Nie Sprzedawaj™
Opisuje pożądane postawy i zachowania handlowca w celu zbudowania relacji z klientem opartej na autorytecie i zaufaniu biznesowym. Dostarcza NOWĄ wiedzę, praktyczne rozwiązania i techniki, które powodują, że w wyniku rozmowy z handlowcem klient chce kupić.

2. Księga Druga – Pół Kroku Przed Klientem™
Dostarcza KONKRETNY model i zasady pracy z klientem zapewniające utrzymanie kontroli nad procesem sprzedaży począwszy od pozyskania i utrzymania uwagi klienta, przez przygotowanie klienta do podjęcia decyzji zakupowej, po maksymalizację szans na końcowy sukces. Kluczem do sukcesu jest Znacząca Rozmowa Sprzedażowa™. Jest to unikalny przepis na swobodną rozmowę konsultacyjną, w wyniku której klient chce kupić.

3. Księga Trzecia - Magia Wywierania Wpływu™
Dostarcza zasady, SKUTECZNE METODY i sposoby wywierania wpływu w procesach sprzedażowych. Pokazuje ich zastosowanie w praktyce oraz techniki pomocne w procesie pracy z klientem. 

Księga Umiejętności Władcy Sprzedaży zawiera najważniejsze, nowe umiejętności niezbędne w pracy skutecznego handlowca XXI wieku:

  • Słuchanie Aby Usłyszeć™
  • Pytania Tworzące Wartość™
  • Przekaz Który Zaciekawia™
  • Magia Wywierania Wpływu
  • Perswazyjny Język
  • Oferta Która Sprzedaje

Władca Sprzedaży™ stanowi kompletny model pracy nowoczesnego, skutecznego handlowca.

Może być stosowany zarówno w prostych, jak i złożonych procesach sprzedażowych.

UWAGA!

Ten trening dostępny jest tylko w S4R.

Nikt nie oferuje tak skutecznego połączenia najlepszych praktyk sprzedaży z rozmową coachingową.

Władca Sprzedaży™ jest zintegrowany z systemem informatycznym SalesCoach™.Wdrożenie systemu SalesCoach™ w połączeniu z treningiem Władca Sprzedaży™ kilkukrotnie zwiększa efektywność implementacji nowych rozwiązań w działach sprzedaży.

Poszczególne moduły Władcy Sprzedaży™ dostępne są w postaci treningów otwartych i dedykowanych oraz w formie wdrożenia kompletnego systemu w dziale sprzedaży.

Komentarze

Dodaj komentarz - bądź pierwszy! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zostawić komentarz.